יעקב בלס – עורך דין גירושין ומשפחה
התקשרו עכשיו וקבלו מענה.

לפרטים וייעוץ צרו קשר
משרד: 072-3931041
נייד: 052-2927602
או פנו עכשיו בכתב בטופס יצירת הקשר

האזינו לתכניות הרדיו של עו"ד יעקב בלס ברדיו תל אביב: נפרדים ביחד

עורך הדין יעקב בלס עונה לשאלות מאזינים בנושא מחלוקות בין בני זוג בתחומי חינוך ורופאה לילדים ומשוחח עם עורך הדין דניאל פרידנברג על נושא הכתובה
עורך הדין יעקב בלס עונה לשאלות מאזינים בנושא מזונות ומשוחח עם השופט בדימוס יעקב כהן על פסק דינו שעורר מהפכה בתחום זה

גירושין הם הליך משפטי מורכב, המכיל קונפליקטים אישיים וסערות רגשיות רבות. אנו נעניק לכם את העזרה לה אתם זקוקים בכדי לעבור את המשבר הזה בשלום ואף לצאת ממנו מחוזקים.

אודות משרדנו

משרד עורכי דין יעקב בלס מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני המשפחה וענייני גירושין. לעו"ד בלס ניסיון עשיר באלפי תיקים בתחום של גירושין ודיני משפחה, הכוללים הופעות בבתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים, ערעורים בערכאות השונות ועוד.
עו"ד גירושין - יעקב בלס
  • בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996).
  • לעו"ד בלס ניסיון עשיר באלפי תיקים בתחום של גירושין ודיני משפחה, הכוללים הופעות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי דין רבניים, ערעורים בערכאות השונות ועוד.
  • עו"ד בלס השיג תקדימים רבים – ובפרט תקדים בנושא מזונות קטינים שניתן בשנת 2002 – וכן צבר פרסומים בעיתונות והתראיין בתכניות רדיו.
עו"ד קובי יצחק
  • בוגר מכללת שערי משפט.
  • סיים התמחות בבית המשפט לענייני משפחה אצל כבוד השופט צבי ויצמן.
  • הצטרף למשרד עורכי דין יעקב בלס בשנת 2014 ומשמש כיד ימינו של עו"ד בלס בניהול שוטף של המשרד.
  • אחראי על ניסוח כתבי טענות, ערעורים, בג״צים, ותביעות לבית המשפט לענייני משפחה, לבתי הדין הרבניים, לבית המשפט המחוזי ולבית המשפט העליון.
  • נותן פתרונות לתיקים מסובכים ביותר הכוללים חלוקת רכוש, פרוקי שיתוף, כינוסי נכסים ותיקי גירושין מורכבים תוך מתן דגש על יחס אישי ומסור ללקוחות המשרד.
  • משתתף בכנסים ומתעדכן חדשות לבקרים בהלכות משפטיות.

גירושין

ליווי מקצועי צעד אחר צעד בהליך פירוק המשפחה…
מידע נוסף

הסכמי גירושין

עריכת הסכמי גירושין אופטימליים לשני הצדדים...

הסדרי שהות

נסייע לכם למצוא את הפתרון המיטבי לכם ולילדים…
מידע נוסף

הסכמי ממון

עריכת הסכמי ממון שיבטיחו כי במקרה של גירושין…

דיני משפחה

טיפים ראשוניים בנושא דיני משפחה ומעמד אישי…

מזונות

סיוע משפטי בהגדלת או הקטנת מזונות…
מידע נוסף

חלוקת רכוש

חלוקת רכוש בין בני הזוג בהליך גירושים…

ידועים בציבור

מעמדם המשפטי של זוגות ידועים בציבור…
מידע נוסף

מדוע חשוב להיוועץ עם עו"ד לענייני משפחה וגרושין?

זוגות מתגרשים נאלצים לעבור גם בבית דין רבני וגם בבית דין לענייני משפחה, דבר שמסבך את התהליך. לבית הדין הרבני סמכויות דומות לאלה של בית הדין לענייני משפחה בנושאי מזונות ורכוש. כך נוצר מצב של מרוץ סמכויות, שבו כל אחד מהצדדים מנסה להגיש את העתירה ראשון בבית הדין שבו הוא מעוניין להישפט.

התייעצות עם עו"ד יעקב בלס תסייע לכם לא רק בשלבי הגירושים, אלא גם בשלבי ההחלטה על הגשת התביעה. פנייה אל משרדנו, עוד לפני הגשת התביעה וההודעה לבן הזוג, תסייע לכם גם לגבש את האסטרטגיה הטובה ביותר וגם ולאסוף ראיות וחומרים שיציגו אתכם בצורה הטובה ביותר.

משרדנו יכין אתכם לקראת הגשת תביעת הגירושים ויעזור לכם להבין את התהליך והבירוקרטיה שאתם עומדים לעבור. התייעצות עם עו"ד יעקב בלס תסייע לכם ברגעים שאחרי ההחלטה על גירושים. יחד תוכלו להבטיח את הסיום המהיר, היעיל והמוצלח של התהליך הכואב והלא נעים הזה. בהליך קשה וארוך כזה, איש מקצוע משמש כתומך, מגן ואף פסיכולוג במרבית המקרים.
לכן כדאי לבחור בעו"ד גירושין יעקב בלס, המעניק תחושת ביטחון ובונה עבורכם את האסטרטגיה שמשרתת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

הופעות עו"ד יעקב בלס בטלוויזיה

משפחה לא בוחרים, אבל עו"ד לענייני משפחה כן, חמישה טיפים לבחירת עורך דין לענייני משפחה נכון בשבילכם

כל כך הרבה עו"ד יש בעולם, אז איך אדע לבחור בזה שיהיה נכון בשבילי?
כאשר מחפשים עו"ד משפחה השאלה הזו היא מהותית במיוחד בגלל האופי המיוחד של הבעיות שעימן צריך להתמודד. כדי להקל על הבחירה, הנה כמה צעדים שיובילו אתכם בדרך הנכונה למציאת הסמכות המקצועית שלכם.

עו"ד משפחה צריך להבין בכמה וכמה תחומים. אם הוא צריך לטפל בתיק גרושין עליו להבין בכל מה שנוגע בכך: משמורת, חלוקת רכוש, מזונות, ייצוג בבית דין רבני וכן הלאה. עורך דין גירושין צריך לדעת הרבה מאוד על מגוון נושאים ולכן חשוב לוודא שהוא אכן מתמחה בכולם. לכן, הצעד הראשון בחיפוש אחרי סמכות מקצועית הוא מציאת אלה שבאמת מתמחים בתחום שבו אנחנו זקוקים להם ושיש להם ניסיון מוכח וארוך בטיפול מוצלח בענייני משפחה – הנושא הרלבנטי לנו.

דברו עם חברים, מכרים ובני משפחה: האם הם מכירים איש מקצוע טוב? האם הם יכולים לפחות להמליץ לך ממי כדי להתרחק? מומלץ להשתמש בניסיון של אחרים וללמוד מהטעויות שלהם כדי להימנע מבחירה לא נכונה. עם זאת, כדאי להיות זהיר עם המלצות טובות ועם המלצות רעות כאחד: מה שטוב לאחד אולי איננו טוב לאחר ולפעמים ביקורת שלילית היא תוצאה של חוויה אינדיבידואלית רעה ולא אמת מוחלטת.

כשיש בידך רשימה מצומצמת של מועמדים, ניתן להתקשר אליהם ולנהל איתם שיחה טלפונית כדי להתרשם מהם. האם הם סבלניים? האם הם בעלי חוש הומור גרוע? האם יש להם תשובות לשאלות שלך? האם הם נותנים תחושה שיש להם רצון לעבוד איתך ולסייע לך? האם יש לך תחושה טובה כתוצאה מהשיחה?
לכן כדאי לבחור בעו"ד גירושין יעקב בלס, המעניק תחושת ביטחון ובונה עבורכם את האסטרטגיה שמשרתת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

אבל שיחה טלפונית איננה מספיקה. כדאי לבקש פגישה עם המועמדים שלך ולשבת איתם לשיחה. יש דברים שבהם לא ניתן להבחין דרך הטלפון ושעבורם יש צורך בשיחה אישית כדי להתרשם. חשוב לזכור שבענייני גרושין היחסים בינך ובין העו"ד חייבים להיות מבוססים על יחס אישי ועל כימיה: מדובר בתקופה קשה ומסובכת, עם הרבה עומס רגשי ונפשי – כדאי מאוד שאיש מקצוע שמלווה אותך בתקופה הזו יהיה מישהו שאיננו רק בעל ניסיון וידע אלא גם כזה שיש לו את האינטליגנציה הרגשית המתאימה.

אמנם תמיד אמרו לנו שהיופי איננו חשוב אבל כאשר מגיעים למשרד כדאי להביט מסביב: האם הוא מוזנח? האם הוא מבולגן? אלה אינם סימנים טובים. משרד מטופח ומסודר – גם אם איננו מפואר או מעוצב באופן מנקר עיניים – הוא סימן למשרד שעובד היטב, שבו יש תשומת לב לפרטים ושבו העובדים מתייחסים ברצינות למקום העבודה שלהם – הם, מן הסתם, גם יתייחסו ברצינות רבה יותר לבעיות שלך.

6

עצות שיעזרו לכם להגן על זכויותיכם החוקיות

לכולנו יש זכויות המעוגנות במערכת החוקים של המדינה, ועלינו לדרוש אותן בזמן תהליך הגירושין, בדיוק כפי שעלינו לדרוש אותן תמיד. לכולנו, למשל, עומדת הזכות שלא להיות מוטרדים בידי מישהו, חלילה לא לעבור פגיעה גופנית ולא לספוג איומים מאף אדם. עוד לפני שתפנו אלינו לקבלת ייעוץ מקיף יותר, כדאי לכם לקרוא ולהפנים מספר המלצות בסיסיות אך קריטיות המובאות להלן, שיעזרו לכם לוודא שאינכם נוהגים כנגד החוק, ושגם הצד השני מכבד את החוק ואת זכויותיכם.

לעולם אל תפגעו, תהרסו, תיקחו, תעבירו או תעלימו רכוש השייך לאחד מכם או לשניכם, ללא הסכמתו של הצד השני או קביעה של בית המשפט.

לעולם אל תוציאו קטינים מחוץ למדינה ללא הסכמתו של הצד השני או קביעה של בית המשפט.

לעולם אל תסתירו מהצד השני ילדים קטינים. אם ילדיכם נשארים לגור עמכם לאחר הגרושין או במהלך התהליך, עליכם לאפשר לצד השני לראות אותם.
לכן כדאי לבחור בעו"ד גירושין יעקב בלס, המעניק תחושת ביטחון ובונה עבורכם את האסטרטגיה שמשרתת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

לעולם אל תשתמשו בכרטיסי אשראי או חשבונות הרשומים על שמו של הצד השני. נושאים כלכליים כגון מי משלם על מה מוגנים בחוק, ואינכם יכולים לפסוק בהם על דעת עצמכם. אם יש ברשותכם חשבונות בנק משותפים ואתם חוששים שהצד השני ימשוך מהם סכום גדול מדי או יכניס אתכם לחובות, עליכם לפנות לעו"ד ולקבל ייעוץ חוקי מהיר ומקצועי שיגן על כספכם.

לעולם אל תפגעו, תאיימו או תטרידו את בן/בת זוגכם. כמו כן, אם בן הזוג מתנהג באלימות, באפשרותכם לקבל צו הרחקה. כדאי לדעת שרשויות החוק נענות בקלות רבה יותר לתלונות על אלימות כאשר קיים צו הרחקה. אם אתם נמצאים במצב בו נוהגים כלפיכם באלימות- עליכם לפעול במהירות למען קבלת עזרה והגנה. אל תנסו להגן על עצמכם לבדכם.

לעולם אל תתעלמו מהחלטות זמניות של בתי המשפט. קבלת החלטות חוקיות זמניות יכולה להקל על החרדות שאתם חשים בקשר להגנה על זכויותיכם החוקיות בזמן תהליך גירושין. לכולם יש כמובן זכויות חוקיות, אך קבלת החלטות זמניות תעזור לכם להגן על זכויותיכם במקרה בו הצד השני עלול לחצות את הגבול ולפגוע בהן.

חדשות ועדכונים
משרדנו יכין אתכם לקראת הגשת תביעת הגירושין ויעזור לכם להבין את התהליך והבירוקרטיה שאתם עומדים לעבור. התייעצות עם עו"ד יעקב בלס תסייע לכם ברגעים שאחרי ההחלטה על גירושין.
חדשות ועדכונים
המשרד מציע שירות מקצועי, אדיב ואישי, תוך שימת דגש על מעורבות הלקוח בענייניו בכל עת. במקרים דחופים, עורכי הדין זמינים בכל שעות היממה לסייע לכם בפתרון מיידי.
חדשות ועדכונים
לקבלת ייעוץ ראשוני עם עורך דין גירושין יעקב בלס צרו קשר בטלפון: 072-3931041